Ke stažení

          Užitečné:


Robot Karel - pro Linux Robot Karel NEW - je programovací jazyk, dobrý pro výuku programování. Vhodný od 1. třídy ZŠ až po důchodový věk. Verze pro LINUX - ZDARMA ke stažení.
Robot Karel - pro Windows Robot Karel NEW - je programovací jazyk, dobrý pro výuku programování. Vhodný od 1. třídy ZŠ až po důchodový věk. Verze pro Windows - ZDARMA ke stažení.
Prohlížeč sestav Prohlížeč sestav - je univerzální program pro prohlížení textových souborů. Je optimalizován pro prohlížení tiskových sestav, které jsou uloženy jako textový soubor - ZDARMA ke stažení.
Registrační pokladna Registrační pokladna - tento software využijí především restaurace. Pro bližší informace stačí kliknout na iconu. Ke stažení je zde ZDARMA DEMO-VERZE.
Periodická tabulka prvků Periodická tabulka prvků - tento prográmek je vhodný pro studenty základních a středních škol. Procvičuje znalost periodické tabulky prvků.
Levým tlačítkem myši se označují prvky, na které se program ptá. Pravé tlačítko myši zobrazuje podrobnější informace o prvcích a skupinách prvků - ZDARMA ke stažení.


TransKod TransKod - umí měnit kódování češtiny v textových souborech; ke stažení ZDARMA
Kurzory a Ikony Kurzory a ikony - zde si můžete ZDARMA stáhnout různé kurzory a ikony.          Užitečné:


Ksichtík MegaBox - tento prográmek je zcela ZDARMA. Pro stažení stačí kliknout na tlačítko vlevo.
Můžete mi poslat mailíka, jak jste s ním spokojeni.
Ksichtík
Coffee 2000 Coffee 2000 - unikátní software, který využijete při přípravě kávy. Minimální konfigurace: Pentium 100MHz, 16MB RAM, CD-ROM, 400MB HDD. Ke stažení ZDARMACopyright (c) 2000, Tachi, všechna práva vyhrazena
Poslední změny provedeny dne 23.8.2001